Kariera

Do naszego zespołu szukamy:

Przedstawiciel handlowy | Polska

Zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • budowanie i utrzymanie relacji z Klientami,
  • obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • szkolenie Klientów w zakresie oferty sprzedażowej,
  • realizacja i koordynacja działań w zakresie wsparcia sprzedaży,
  • promocja i budowanie silnej pozycji firmy i jej produktów na rynku,
  • przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji dla klientów,
  • współpraca z innymi działami firmy zaangażowanymi w proces realizacji zamówień,
  • prowadzenie dokumentacji handlowej zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność i proaktywne podejście do pracy,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w Europie,
  • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych,
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów,
  • narzędzia pracy, takie jak: samochód, laptop, telefon,
  • ambitne i samodzielne stanowisko pracy,
  • bardzo atrakcyjny system wynagradzania,
  • kompleksowe szkolenie branżowe/produktowe,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • bogaty pakiet socjalny.

Elektryk/elektromechanik | Nowy Sącz

  • zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn oraz instalacji elektrycznych,

  • diagnozowanie usterek i przeprowadzanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń elektrycznych i elektromechanicznych,

  • wykonywanie zadań w ramach okresowych przeglądów i remontów maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych,

  • udział w montażu nowych maszyn lub linii produkcyjnych,

  • proponowanie i wprowadzanie usprawnień w obszarze parku maszynowego.

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej zawodowe, o profilu elektrycznym/elektromechanicznym,
  • wiedza z zakresu działania maszyn przemysłowych,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w firmach produkcyjnych na zbliżonym stanowisku,
  • systematyczność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju i samorealizacji,
  • pakiet szkoleń.